Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

İlahi Dinle

YazarMesaj
Teknoweb

Yüzbaşı
Yüzbaşı
Teknoweb

Yok

İlahi Dinle Empty
MesajKonu: İlahi Dinle   İlahi Dinle EmptyPerş. Nis. 21, 2011 11:21 pm

Site Adresi: İlahilerdinlenet.com
Kuruluşu: 2009
İçerik: Online ilahiler dinle me sitesi
Tanıtımı: İlahiler Dinle mek isteyenlerin ortak buluşma noktası ilahilerdinlenet.com sitemiz bu alanda yıllardır hizmet vermekte olup, geniş ilahi arşivleriyle binlerce kişinin ziyaret ettiği ilahi dinleme sitesidir. Abdurrahman önül, cemal kuru, sedat uçan gibi çok dinlenen ilahi sanatçılarının yanı sıra diğer tüm ilahi sanatçılarınında eserlerine sitemizde yer verilmektedir. Web sitemizde telif hakkı ihlali açısından bir yayın söz konusu olmayıp,İlahi dinlemek istiyorum diyenlerin uğraması gereken bir site olduğunu düşünüyoruz. En güzel ve en son çıkan ilahileri canlı dinleleyebileceginiz harika bir web sitesinde misafirimiz olmak isitermisiniz.! Yüzlerce sanatçıdan binlerce ilahinin bulunduğu sitede geniş bir arşivi ile ilahiler dinlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam etmektedir. Sitemiz ilahiler dinlemek istiyorum diyenlerin uğraması gereken güzel bir site olma yolunda devam eden sitemiz İlahi dinlemek istiyorum diyorsanızda sizemizden istifade edebilirsiniz.
En yeni ve en güzel ilahileri liste halinde bulabileceğiniz http://www.ilahilerdinlenet.com isimli sitede aradığınız sanatçıyı veya ilahiyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

İlahi Dinle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Canlı Radyo Dinle Radyodinle.info
» Kuran Ve İlahi Dinleme Sitesi
» Legal MP3 Dinle
» Yasal Mp3 DİNLE
» İndirmeden müzik dinle