Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Bilgi Ve Paylaşım

YazarMesaj
Teknoweb

Yüzbaşı
Yüzbaşı
Teknoweb

Yok

Bilgi Ve Paylaşım  Empty
MesajKonu: Bilgi Ve Paylaşım    Bilgi Ve Paylaşım  EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 4:37 pm

Site Adresi:Bilgisitesi.net
Kuruluşu:2011
İçerik:Sosyal yaşam ile ilgili konular, Yazılımlar için Türkçe Eğitim Videoları,Konsol Haberleri,Vizyon Filmleri ve günlük yazılar
Tanıtımı:“ Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir.”
Sözünden yola çıkarak kurduğum bu siteyi , bildiklerimi insanlarla paylaşıp onlarında gelişmesine katkı sağlamak düşüncesi ile bu siteyi hayata geçirdim.
Bu site içerisinde Sosyal Yaşam ile ilgili konuları, İnternet Eğitimi ile ilgili Videoları, Popüler Programların Videolarını bulabilirsiniz. Bilgi Sitesinde ,ayrıca Güncel konuları, Etkinlikleri, Konsol(ps3,xbox360,Nintendo Wii) haberlerini, farklı projeleri, programlar için Türkçe Eğitim Videolarını bulacaksınız.
İnternet Eğitimi Kısmında Popüler programlar olan Google Sketchup, Adobe Photoshop, Adobe illüstratör, CorelDraw , Vue Dersleri ve Sosyal Platformlar Facebook ve Twitter’ın Nasıl kullanılacağı gibi ince ipuçları ve Yazılımlar için Teknik konular bulunacaktır.
Bilgi Sitesi Hayat Bölümünde Okuduğum kitapları, izlediğim en son güncel sinema filmlerini,Önemli Günleri ve Hayat hakkında bilmediğimiz ipuçlarını bulacaksınız
İnternet Eğitimi isimli oluşturduğum kısımda yeni başlayanlar ve kullanıcılar için herzaman faydalı bilgiler bulunacaktır.

Bilgi Ve Paylaşım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiyenin Paylaşım Diyarı
» Türkiyenin Kaliteli Paylaşım Diyarı
» Video Paylaşım Sitesi Trtube.COM
» Açıköğretim Yardım Destek ve Paylaşım Portalı
» Çiçekler Hakkında Bilgi