Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Hosting Hizmetleri

YazarMesaj
Teknoweb

Yüzbaşı
Yüzbaşı
Teknoweb

Yok

Hosting Hizmetleri Empty
MesajKonu: Hosting Hizmetleri   Hosting Hizmetleri EmptyPaz Eyl. 18, 2011 10:39 am

Site Adresi:Hostmana.com

Kuruluşu Tarihi:2008

İçerik: Hosting Hizmetleri

Tanıtımı:

Site sahiplerinin sitelerini yayınlamaları için host dediğimiz içeriklerini girecekleri alanı almaları gerekmektedir. Hosting hizmetleri günümüzde minimum bir yıllık bir hizmettir. En az bir yıl için anlaşma yapılır. İşte bu nokta da hangi firma ile çalıştığınız çok önemli bir durum haline geliyor. Çünkü hizmet alacağınız firmanın bir yıl dayanıp dayanmayacağı sizin de mağdur olup olmayacağınız anlamına geliyor. Bu yüzden hosting alacağınız firmanın ne kadar güvenilir bir firma olduğu, internette ne kadar tavsiye edildiği, yer sağlayıcı belgesinin olup olmadığı gibi bilgiler incelenmeli ve buna göre host alınacak yere karar verilmelidir.

Hosting Hizmetleri Hostmana-5

Hosting almak için seçeceğiniz firma sizin bir yıl boyunca sitenizi güvenle yürütüp yürütemeyeceğinize karar verecek firmadır. Bu sebeple host alacağınız firmanızı seçerken dikkatli davranmalısınız. Dikkat etmeniz gereken şeyler host alacağınız firmanın teknik desteğinin nasıl olduğu bir sorun olduğunda hemen sorunuzu iletebilecek ve destek alabilecek misiniz bunu öğrenmeli ve eski müşterilere memnun olup olmadığını sormalısınız. Sizin barınacağınız ip deki diğer sitelerin adreslerini alıp sitelerinin açılış hızlarına bakabilirsiniz bu da sizin tercih yaparken kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Eğer tüm bunlar olumlu ise hostunuzu alırken en azından siz elinizden gelmiş olanı yapacaksınız. Gerisi biraz da şansınızın yaver gitmesine kalıyor.
Hosting alacağınız site çökmez bir sorunu ortaya çıkmaz ise en az bir yıl boyunca rahat bir internet sitesi işletmiş olursunuz. Ne siteniz açılmıyor veya yavaş açılıyor diye ziyaretçilerinizden şikayet alırsınız ne de sürekli olarak hosting firmanızla karşı karşıya gelmek zorunda kalırsınız. Benim size hosting firmaları arasından tercihim alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuş ve profesyonel bir şekilde işletilen hostmana.com firmasıdır. Firma ile kaliteli senelere adım atabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Hosting Hizmetleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Web Hosting Hizmetleri
» Hosting Hizmetleri
» Webnoz Hosting Hizmetleri
» Web Hosting Ve Reseller Hosting Kampanyaları Benimhostum.COM
» Hosting Ve Alan Adı Kaydı