Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

iPhone 5 fiyatı ve özellikleri

YazarMesaj
Teknoweb

Yüzbaşı
Yüzbaşı
Teknoweb

Yok

iPhone 5 fiyatı ve özellikleri Empty
MesajKonu: iPhone 5 fiyatı ve özellikleri   iPhone 5 fiyatı ve özellikleri EmptySalı Eyl. 20, 2011 1:36 pm

Site Adresi: Appleyardim.net
Kuruluş Tarihi: 2009
İçerik: Site teknoloji sitesidir. Apple ürünleri ile ilgili haber, makale ve her türlü içerik bulunur. iPhone 5, iPhone 5 Fiyatı ve iPhone 5 özellikleri
Tanıtım

iPhone 5 fiyatı ve özellikleri 1302951517_iphone5_resimleri

Tüm teknoloji dünyası iPhone 5 fiyatı hakkında tahminler yaparken ve iPhone 5 videosu takip ededururken sizlere bu teknolojik ürünün bir takım özelliklerini nakledelim. Bu yeni teknolojik üründe kolay tutulabilir olma ve daha hafif olma gibi fiziki özelliklerin yanında dudak uçuklatacak şekilde teknolojik özellikler de bulunmaktadır. 8 mb’ye kadar kamera, 14 saatlik konuşmaya kadar pil ömrü gibi durumlar iPhone 5’ten bekleniyor.

Aynı şekilde bu üründe yüksek güvenilirliği sağlayacak şekilde uzaktan kilitleme özelliği de mevcuttur. appleyardim.net’te bu ürüne dair daha pek çok bilgi elde edebileceksiniz. Ayrıca sizler için iPhone 5 Videosunu da ekleyerek iPhone 5 Özellikleri daha iyi tanımanıza fırsat sunduk. Haydi; siz de web dünyamıza misafir olun.

iPhone 5 fiyatı ve özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PHP Nedir ? PHP Tarihçesi ve Özellikleri
» Java Özellikleri ve Avantajları Nedir ?
» AppleAlSat.Com – Apple Ürünleri:Iphone, Ipad..