Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak

YazarMesaj

Firefox

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak Empty
MesajKonu: FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak   FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak EmptyPaz Eyl. 12, 2010 6:57 pm

FCP (Flatcast Preset) yapımı sadece yayındayken yapabiliriz. Tema resmimize URL alıyoruz. URL almayı bilmeyen arkadaşlar için yeni bir anlatım hazırlanacaktır. Şimdilik başlık altında belirtiniz. Yayında Preset Selection sayfasında Design Tool tıklıyoruz Background da File ve URL seçiyoruz File'de bilgisayardan temayı seçiyoruz bunu pek önermiyoruz FCP lerinizi URL alarak yapmanızı tavsiye ediyoruz.

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 62887348py8

Url seçtiğimizde yayın sayfamızın en üstünde adres satırı açılır ordaki linki siliyoruz ve aldığımız linki ekliyoruz.

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 71064550xl5

Bir kaç saniye içerisinde FCP sini yapmak istediğimiz tema ekrana gelecektir.

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 80530043es6

Butonlarımızı yerleştiriyoruz yerlerine fazla butonları char alanında çift tıkladığımız çıkan pencerede iptal edebiliriz.

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 84497266fc6

Eski buton yerlerinde kalan yazılarıda görüntü bozulmasın diye siliyoruz yazının üstünde bir kez tıklayıp seçiyoruz sağ tıklayınca TEXT den REMOVE seçiyoruz silmiş oluyoruz.

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 85776708fv2

FCP mizi kayıt için Preset te Export To file seçiyoruz

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 13720919zg5

Açılan pencerede temamıza verdiğimiz ismi işaretliyoruz ve Export tıklıyoruz

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 84485157hm3

Açılan pencerede temamızı kayıt edeceğimiz yeri seçiyoruz ve temamızın ismini yazıp Kaydet tıklıyoruz

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak 58316225td7

FCP mizi yaptık ve kaydettik Very Happy resimlerle ve yazılarla anlatmaya çalıştım umarım FCP yapmayı öğrenmek isteyen arkadaşlara yardımı olur. Konunun takıldığınız yer olursa yardımcı oluruz arkadaşlar kolay gelsin.

ALINTIDIR

FCP ( Flatcast Preset ) Yapmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flatcast Dj Mixer Açılımı
» Flatcast Yayın Devir Etme
» Kategori İsimlerini İki Renk Yapmak
» Boya Yapmak Artık Çok Kolay
» Profil altına Ulaşım alanı yapmak