Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler

YazarMesaj

Firefox

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler Empty
MesajKonu: Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler   Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 12:46 pm

Merhaba,
Yetkinforum forumlarına yeni güncellemeler yapıldı. Bazı özellikler yönetim panelinize gelmemiş olabilir yada her hangi bir sorun. Ancak bunlar kısa süre içinde çözülecektir !

İşte yeni özellikler :

• Yönetim panelinin anasayfasında uyarı kutucukları çıkacaktır. Bu kutucuklar, genellikle özelliklerin bitiş süreleri için uyarı verecektir (domain, modeler gibi) yada hediye paketleriniz için. :

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler 22062010144050

• İmzanızı eklerken karakter sayısı yükseltildi : 500 ile 1000.

• İmzanızı düzenlerken artık WYSIWYG özelliğini kullanabileceksiniz. Bu özellik hem forumda, hemde yönetim panelinde geçerlidir.

Forumda imzanızı düzenlerken :

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler 22062010144214

Yönetim panelinde imzayı düzenlerken :

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler 22062010144434

• "Hoşgeldiniz ve Yıldönümü mesajı için" artık WYSIWYG özelliğini kullanabilirsiniz.

Örnek:

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler Hoay10

• Üyelerin otomatik gruba eklenmesini sağlayan bir özellik eklendi : Mesaj sayısına göre otomatik olarak üyeyi gruba kayıt edebilirsiniz.

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler Grup10

• HTML sayfaları oluşturucusunu kullanırken karakter sayısı yükseldi.

• FaceBook bağlantı sistemi eklendi:

Artık forumunuz ve Facebook bağlantıda. Kayıtlarda bile bu sistem kullanılabilir. Yönetim panelinde şuan İngilizce dilinde. İlerleyen zamanlarda 100% Türkçe olacaktır.

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler 22062010145407

• Şifrenizin çalınması gibi durumları önlemek için artık güvenlik seviyesi eklendi. Böylece şifrenizin yanında güçlülük seviyesi çıkacaktır (zayıf, orta, güçlü!). Bu özellik şifre girilen genel yerlerde var (Üyeliğinizin şifresini değiştirirken, kayıt olurken vb!)

Profilde şifrenizi değiştirirken:

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler Profil10

Yönetim panelinde de geçerli :

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler 22062010145552

Kayıt olurken:

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler Aye10

Yenilikler hakkında problem yaşıyorsanız : Destek forumunda yeni bir konu açarak soru sorabilirsiniz.

Saygılar, ReakaR

Facebook bağlantı sistemi ve diğer yenilikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Genel İstatistikler (Bağlantı şeklinde)
» Barışhan Demir Namı Diğer MyMaN
» İşletim sistemi nedir?
» Profil Alanına { Madalya Sistemi }
» Android İşletim Sistemi Hakkında Genel Bilgi