Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

phpKF 1.80 Sürümü

YazarMesaj
C-NerGy

Administrator
Administrator
C-NerGy

Explorer 8

phpKF 1.80 Sürümü Empty
MesajKonu: phpKF 1.80 Sürümü   phpKF 1.80 Sürümü EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:07 pm

Eklenen Özellikler :

• Yeni Üye Yetkileri: "Forum Yardımcısı" yetkisi, Yönetim Masası girişi hariç tüm forum bölümlerini yönetme yapıldı. (Global Moderator)
    Sadece istenilen forum bölümünü yönetme yetkisi de "Bölüm Yardımcısı" yapıldı. (Moderator) Ayrıntılı bilgi için bakınız.
  • Yeni Forum Yetkileri: Okuma, konu açma ve cevap yazmaya kapatma. Ayrıntılı bilgi için bakınız.
  • Forum Gizleme: Ayarlanan okuma yetkisinden düşük üyelere forum ve altındaki konuları gizleme.
  • Çoklu Tema Destekli Eklenti Özelliği: Farklı temalar için değişiklik yapmaya gerek kalmadan eklenti kurulumu.
  • Yeni Duyuru Seçenekleri: Eski seçeneklere ek olarak, misafirlere, üyelere, bölüm yardımcılarına, forum yardımcılarına ve forum yöneticilerine ayrı ayrı duyuru ekleyebilme. Sadece özel ileti sayfaları için duyuru ekleyebilme.
  • Yeni Otomatik Resim Boyutlandırma: Resimleri normal boyutuna büyütme, yeni pencerede açma, sorunsuz ortalama ve otomatik boyutlandırmayı kapatabilme.
  • Metin Düzenleyici Ayarlarını Hatırlama: En son ayarlanan metin düzenleyici boyutunu ve tipini (zengin - düz) hatırlama.
  • Yönetim masasında otomatik sürüm kontrolü bölümü.
  • Yönetim masasında resmi siteden duyurular bölümü.
  • Yönetim masasından istenilen tarihten eski özel iletileri silebilme. (Kaydedilmemiş iletileri)
  • Profil sayfasında bölüm yardımcılarının yetkili olduğu forumlar.
  • Ayarlanabilir varsayılan kullanıcı resmi.
  • Yönetim tema seçimi sayfası için, tema sürüm denetimi.
  • Çok renkli temalar için istenilen renkleri ekleme özelliği.
  • php sürüm 6 uyumu (php 5.3`de dahil).
  • Tüm eklentiler için php 6.0 uyumu.

Düzenlemeler:

• Özel ileti sisteminde yapılan iyileştirmelerle, iletilerin veritabanında kapladığı alan yarıya indirildi ve tüm özel ileti kutuları birleştirilerek bir dosyada toplandı.
  • Zengin metin düzenleyicideki bazı kopyala-yapıştır sorunları giderildi.

https://olemlabs.forum.st

phpKF 1.80 Sürümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» phpKF Nedir?