Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Hızlı Adsense Hesabı Açma

YazarMesaj

Firefox

Hızlı Adsense Hesabı Açma Empty
MesajKonu: Hızlı Adsense Hesabı Açma   Hızlı Adsense Hesabı Açma EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:27 pm

Arkadaşlar mutlaka aranızda bilenide vardır, yinede paylaşmak istedim.Malüm adsense başvurusu yaparken günlerce bekliyoruz.Bunu hızlandırmanın bir yolu aslında hem yok hemde var..

Ben son 5 gündür müşterilerim için hesaplar açmaya başladım.5 günde 17 başvuru yaptım ve en uzun süreni 2 günde kabul edildi.En erken 2 saatte kabul edileni oldu.

Öncelikle ;

http://www.google.com.tr/coop/ Adresine giriyoruz. Burası sitenize özel arama motoru oluşturma sayfasıdır.

Orta Alanda bulunan ;

Kod:
Kendi arama motorunuzu oluşturun
Bilgi ve ilgi alanlarınızı yansıtan -ve bu sayede gelen trafik üzerinden para kazandıran- ücretsiz bir Özel Arama Motoru oluşturmak için Google’ın arama teknolojisinin gücünden yararlanın.

Yazısında ki Özel Arama Motoru linkine tıklıyoruz.Açılacak sayfanın sağ kısmında Özel arama motoru oluştur linkini göreceksiniz.Buradan başvuru yapacağınız site için bir arama motoru oluşturabilirsiniz.

Arama motorunuzu oluşturduktan sonra Arama motorlarım linkine tıklayarak ana panele gelin.Üstte ; Para kazanın linkini göreceksiniz.Buradan adsense başvurusu yapabilirsiniz.Bu şekilde çok daha süratli onay alıcaksınız eminim.

Umarım işinize yarar.

Hızlı Adsense Hesabı Açma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Onaylanan Adsense Başvurusu (Garanti %100)
» Adsense Hakkında Soru-Cevap
» Hızlı Ve Sağlıklı Bir Şekilde Zayıflatma
» Google AdSense nedir? ne yapar?
» Hızlı Cevap Kutusu Üstünde Kurallar Tasarımı