Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu

2 posters
YazarMesaj

Firefox

Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu Empty
MesajKonu: Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu   Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 12:49 pm

Antalya’da, bir çocuğun asansör kabini ile duvar arasına sıkışan kolu koptu. Sol kolu kopan çocuk, Akdeniz Üniversitesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı’nda ameliyata alındı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Tonguç Caddesi’ndeki Karacan Leyman Apartmanı’ndaki asansöre binen 9 yaşındaki Pelin Leyman’ın kolu kabin ile duvar arasına sıkıştı. Küçük kızın ağlama sesini duyan yakınları, polis ve itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Olay yarine çağrılan Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, sol kolundan ağır yaralanan küçük kızı kurtarmak için çalışma başlattı. Asansör kabini ile duvar arasına sıkışan sol kolu omuzundan koptuğu anlaşılan Pelin Leyman, asansör kabininden çıkarılarak, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olay yerine çağrılan ikinci ambulans da küçük kızın kopan sol kolunu, hastaneye getirdi.

Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ilk tedavisi yapılan Pelin Leyman, kopan kolunun dikilmesi için sevk edildiği Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalında ameliyata alındı.
PIA

Çavuş
Çavuş
PIA

Explorer 8

Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu Empty
MesajKonu: Geri: Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu   Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu EmptySalı Tem. 05, 2011 4:43 am

Geçmiş olsun, inşallah hatasını tekrarlayıp diğer kolunu da kaptırmaz.

Asansör ile duvar arasına sıkışan kolu koptu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Duvar Kağıdı Satışı