Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Ses-Mute Butonu Aktif Etme

3 posters
YazarMesaj

Firefox

Ses-Mute Butonu Aktif Etme Empty
MesajKonu: Ses-Mute Butonu Aktif Etme   Ses-Mute Butonu Aktif Etme EmptyPaz Eyl. 12, 2010 1:38 am

Ses-Mute Butonu Aktif Etme Muteetkinlestirme

Resimde gördüğünüz üzere ilk olarak "Design Tools" tıklıyoruz daha sonra Ses Çubuğunun üzerine gelip sağ tıklatıyoruz ve Audio seçeneği aktif olacaktır.

Eğer çubuğun üzerinde tıklamazsanız Audio seçeneği pasif durumda olacaktır.

Audio seçeneğinin üzerine gelip açılan menüden Mute Button'a tıklattığınızda temanızın üstüne gelmiştir.

Eğer Mute Button'u pasif etmek isterseniz tekrar aynı işlemi uygulayıp Kenardaki çengeli kaldırmanız yeterli olacaktır.

Saygılar, ReakaR
Zheus

Er (Yeni Üye)
Er (Yeni Üye)
Zheus

Explorer 6

MesajKonu: Geri: Ses-Mute Butonu Aktif Etme   Ses-Mute Butonu Aktif Etme EmptySalı Eyl. 14, 2010 5:39 am

Paylaşım için teşekkürler.
DaLGıNgEnç

Haber Editörü
Haber Editörü
DaLGıNgEnç

Firefox

MesajKonu: Geri: Ses-Mute Butonu Aktif Etme   Ses-Mute Butonu Aktif Etme EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 1:20 pm

paylaşım için saol

Ses-Mute Butonu Aktif Etme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flatcast Yayın Devir Etme
» Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım
» Cevap Yaz Kutusuna Resim Upload Etme Modulü