Kalite Tesadüf Değildir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım

2 posters
YazarMesaj
turbovil

Er (Yeni Üye)
Er (Yeni Üye)
turbovil

Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım Empty
MesajKonu: Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım   Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 9:22 pm

Question

Arkadaşlar, yönetim paneli sayfanın en altında olduğu için sıkılıyorum. Direk menü butonu olarak nasıl ayarlarım. Yapabilen var mı? yardımcı olursanız sevinirim.
PIA

Çavuş
Çavuş
PIA

Explorer 8

Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım   Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 3:49 pm

Panele girip linki alırsın.

Sonra izleyeceğin yol:

Yönetim Paneli - Afiş Asmak - Başlık & Tarayıcı açılan pencerede sağ alttaki yeşil butondan oluşturabilirsin.

Yönetici Panelini Menü Butonu Olarak Nasıl Ayarlarım? Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bit-byte-kb-mb-gb-tb Nedir?Bit-byte-kb-mb-gb-tb Nasıl Hesaplanırve Nasıl Hesaplanır
» Yasal Olarak Mp3 Dinleyin
» Ses-Mute Butonu Aktif Etme
» Modelere Girmiyor? Yardım
» Açıköğretim Yardım Destek ve Paylaşım Portalı